Құрметті интернет желісінің оқырмандары!

Сіздерді толғандыратын  түрлі мәселелер бойынша  аудан тұрғындарымен ашық диалог құру арқылы,  атқарушы органдардың жұмыс атқарудағы бағыттарының дұрыстығына  көз жеткізе аламын.
Қазіргі қоғам өте қарқынды дамуда. Ол билік органдарының бір орында тұрып қалуына мүмкіндік бермейді, ал маған аудан әкімі ретінде, аймағымызда болып жатқан оқиғалар мен туындап отырған мәселелер назарымнан тыс қалмауы тиіс.
Сіздер үшін өмір де қандай қол жетімді болсам, интернет-қабылдауда да көкейкесті сұрақтарыңызды қойып,   ауданның,  елді мекендердің, халықтың өмір сүру сапасын жақсарту бойынша ескертулеріңізді, тілектеріңізді, жақсы ұсыныстарыңызды тікелей жолдауларыңызға әбден болады.
Дәл осы интернет-қабылдауда сындарлы әңгіме жүргізу арқылы, біз ашық, шынайы диалог құрып, туындаған мәселе мен сұрақтарыңыздың жауабын бірлесе отырып шешетінімізге сенімдімін.
Сайтта жарияланған өтініштеріңіздің ешбірі де  ескерусіз қалмайды.

Құрметпен,
Осакаров ауданының әкімі
Кобжанов Нуркен Сайфиддинович

Фамилия:
Имя:
Отчество:
Выберите тему:
Адрес:
Телефон:
Вопрос:

Прикрепить файл (макс. размер - 5 мб)
(.doc, .docx, .xsl, .xslx, .pdf, .jpeg, .gif, .png)