В Осакаровке:  0°C , Влажность 48%, Давление 717, ветер 7 м/с

News republic

18 Қараша 2019 12:32
ҚР Премьер-Министрі Асқар Мамин Өзбекстан Республикасының (ӨР) ауыл шаруашылығы министрі Жамшид Ходжаевтың жетекшілігімен келген делегацияны қабылдады.
18 Қараша 2019 11:42
Мемлекет Басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев 2019 жылғы 2 қыркүйектегі Қазақстан халқына Жолдауында 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап Қазақстанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесі іске қосылатынын және Үкімет әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің беделіне тағы да нұқсан келтірмеу үшін оны жүзеге асыру мәселесіне зор жауапкершілікпен қарауы қажет екендігін және қателесуге құқық жоқ екенін атап өтті. Осыған орай, Үкімет отырысында Қарағанды облысында міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды енгізу бойынша пилоттық жобаның іске асырылу барысы талқыланды, деп хабарлады Strategy2050.kz тілшісі.
18 Қараша 2019 11:11
2020-2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" тұрғын үй коммуналдық мемлекеттік бағдарламасы әзірленді. Аталған жобаны Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі Бейбіт Атамқұлов үкімет отырысында таныстырып, осыған дейін жүзеге асырылған жұмыстарға тоқталып өтті, деп хабарлады Strategy2050.kz тілшісі.
18 Қараша 2019 10:35
Қытайлық студенттер қазақ тілін меңгеріп жатыр. Бұл туралы Қытайда оқитын қазақстандық студенттер мен Қазақстанда оқитын қытай түлектерін қабылдау кешінде ҚХР елшісі Чжан Сяо айтты, деп хабарлады Strategy2050.kz тілішісі.
18 Қараша 2019 09:56
Каирдегі Мысыр мәдениет істері жөніндегі жоғарғы кеңесінде қазіргі қазақ поэзиясы мен прозасы антологиясының орыс тіліндегі нұсқасының тұсаукесер рәсімі өтті.
17 Қараша 2019 12:27
Өткен аптада Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры 2020 жылға арналған бюджет жобаларын тыңдау жұмыстарын өткізді.
15 Қараша 2019 17:11
Мемлекет басшысы Азия даму банкінің президенті Такехико Накаоны қабылдады,деп хабарлады Ақорданың баспасөз қызметі.
15 Қараша 2019 16:47
ҚР Премьер-Министрі Асқар Мамин Қазақстанға ресми сапармен келген Азия даму банкінің (АДБ) президенті Такехико Накаоны қабылдады.
15 Қараша 2019 15:49
Биыл Қазақстан Польшаның Гливице қаласында өтетін халықаралық "Junior Eurovison Song Contest" ән байқауына екінші рет қатысады. 24 қарашада аталған ән додасында еліміздің ғана емес, барлық түркі әлемінің атынан жас әнші Ержан Максим өнер көрсетеді. Бұл туралы "Хабар" агенттігінің Басқарма төрағасы Ерлан Бекхожин баспасөз мәжілісінде айтты, деп хабарлады Strategy2050.kz тілшісі.
15 Қараша 2019 14:47
Шымкентте өтіп жатқан ІТ-форумда Astana Hub халықаралық IT-стартаптар  технопаркі мен Шымкенттегі «Цифрландыруды басқару» мемлекеттік мекемесі арасындағы тиісті меморандумға қол қойылды. Форумға цифрлық даму, инновация және аэроғарыш өнеркәсібі вице – министрі - Аблайхан Оспанов, Шымкент қаласының әкімі - Ерлан Айтаханов, Astana Hub IT-стартаптар халықаралық технопарктің басқарушы директоры - Марлен Сихаев, сонымен қатар шақырылған халықаралық IT-сарапшылар қатысты.
Страницы 1 2 3