В Осакаровке:  0°C , Влажность 55%, Давление 716, ветер 2 м/с

News republic

12 Қараша 2019 17:22
Прокуратураның жас қызметкерлері кәсіби дайындықтан өтті

Оқыту прокурорлардың негізгі кәсіби құзыреттерін – жалпы салалық, ақпараттық, жазбаша, коммуникативтік дамытуға баса назар аудара отырып өтті.

Оқыту форматы практикалық бағдарлауды және қадағалау жұмысының қажетті білімі мен дағдыларын барынша меңгеруді қамтамасыз етуге арналған.

Бас прокуратура жанындағы Құқық қорғау органдары академиясы хабарлағандай,  бір ай ішінде тыңдаушылар Шешендік шеберлік пен психология техникасын, іс жүргізу және басқа да қызметтік құжаттармен жұмыс істеу бойынша теориялық және практикалық аспектілерді меңгеріп, атыс, саптық және физикалық дайындықтан өтті.

Оқу үдерісін аяқтауға жас мамандар білімді қорытынды бақылаудан сәтті өтті және оқу бағдарламаларын игерудің жақсы деңгейін, прокурордың өкілеттігін орындауға дайындығын көрсетті.

Оқыту қорытындысы құқық қолдану тәжірибесінің проблемалық мәселелерін талқылаумен аяқталды.