В Осакаровке:  -8°C , Влажность 84%, Давление 721, ветер 7 м/с

15 Желтоқсан 2018 2018 жылдың 14 желтоқсанында Осакаров ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінде бос орын және мемлекеттік қызметтер жәрмеңкесі өтті.

14 Желтоқсан 2018 Меморандумға қол қойылды

Осакаров ауданының әкімі, Қарағанды облысы Осакаров ауданының Қазақстан халқы Ассамблеясының Қоғамдық келісім кеңесі және Осакаров аудандық соты арасында ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойылды. Меморандумға қол қою және медиация орталығының ашылуы Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні қарсаңында өтті.

14 Желтоқсан 2018 ОСАКАРОВКА КЕНТІНЕ «ТӘУЕЛСІЗДІК» СТЕЛЛАСЫ ОРНАТЫЛДЫ

Осакаров ауданының орталығын «Тәуелсіздік» стелласын безендірді, ол Осакаровка кентінің орталық алаңына орнатылды. Оның салтанатты ашылуы Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні қарсаңында өтті.

13 Желтоқсан 2018 Осакаров ауданы әкімінің аппаратында семинар-кеңес өткізді.

Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің басшысы - Әдеп жөніндегі кеңестің төрағасы Жандос Шералыұлы Сарсенов Осакаров ауданы әкімінің аппаратында семинар-кеңес өткізді.

12 Желтоқсан 2018 Осакаровка кентінде қалпына келтіруден кейін саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу мемориалдық кешені ашылды.

2018 жылғы 11 желтоқсанда ұзақ мерзімді қалпына келтіруден кейін "Рухани жаңғыру" бағдарламасын жүзеге асыру аясында Осакаров кентінде саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу мемориалдық кешені ашылды.

11 Желтоқсан 2018 Азаматтарды жеке қабылдайды

2018 жылдың 12 желтоқсанында сағат 16-00-де Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің басшысы-Әдеп жөніндегі Кеңестің Төрағасы Жандос Шералыұлы Сарсенов «Осакаров ауданы әкімінің аппараты» ММ-нің ғимаратында азаматтарды қабылдайды.

Жеке қабылдауға қызығушылық танытқандар  тіркеле алады.

09 Желтоқсан 2018 "Әлем балалар көзімен"

Мүмкіндігі шектеулі балалардың армандары көбінесе сау балалардың арман тілектерінен айырмашылығы жоқ. Біреуі дәрігер немесе мұғалім, біреуі полиция қызметкері немесе жүргізуші болуды армандайды. Бұдан басқа өзі туралы айтуы үшін жақсы сөйлеуге машықтану, кітапты өзі оқып үйрену армандары да бар. Бірақ ең бастысы олар тезірек ержетіп, күндіз-түні қамқорлық жасап жүрген аналарына көмектесуді армандайды. Туған адамының жанында болуы және оның махаббаты үміт отын жағып, берілмеуге көмектеседі әрі ауруды бірге жеңуге септігін тигізеді.

08 Желтоқсан 2018 "Тең мүмкіндіктер жолы"

Тағдыр кейбір балаларды денсаулығынан айырып, мүмкіндіктерін шектеді. Басқаларға туғаннан берілген сезіну, көру, есту мүмкіндіктері олар үшін ең үлкен бақыт. Бұл балалар түсіністік, мейірімділік пен сүйіспеншілікті көбірек қажет етеді.

08 Желтоқсан 2018 СЫБАЙЛАС ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ КҮРЕС КҮНІ

Осакаров ауданы әкімінің аппараты Халықаралық сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес күні "Адал жол – Честный путь" республикалық сыбайлас жемқорлыққа қарсы марафонын өткізуді ұйымдастырғаны үшін марапатқа ие болды.

03 Желтоқсан 2018 «ТЕҢ МҮМКІНДІКТЕР ЖОЛЫ»

4 желтоқсанда БҰҰ Бас Ассамблеясы 1992 жылы бекіткен Халықаралық мүгедектер күніне (3 желтоқсанда) арналған Қарағанды облысында «ТЕҢ МҮМКІНДІКТЕР ЖОЛЫ» республикалық акциясы басталады. Акция 8 желтоқсанға дейін жалғасады.

Страницы: 12345