В Осакаровке:  5°C , Влажность 49%, Давление 721, ветер 2 м/с

19 Қазан 2018 Мәжілісмендер ауыл тұрғындарымен кездесті

Парламент Мәжілісінің депутаттары Ирина Унжакова мен Павел Казанцев Осакаров ауданындағы жұмыс сапары барысында Есіл ауылында орналасқан "Ясная поляна" шаруа қожалығына барды.

18 Қазан 2018 Мәжілісмендер мектеп оқушыларына Жолдаудың негізгі басымдықтары туралы түсіндірді

Мемлекет басшысының "Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру" атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі  басымдықарын түсіндіру мақсатында Осакаров ауданына Парламент мәжілісінің депутаттары Ирина Унжакова, Павел Казанцев және "Нұр Отан" партиясы Қарағанды облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары Қадиша Оспанова келді.

17 Қазан 2018 Жолдау - халықтың әл-ауқатының өсуіне бағыттың жалғасы

Осакаров ауданына Азаматтық қоғам істері комитеттің төрайымы Әлия Ғалымова маңызды миссиямен келді

16 Қазан 2018 "Нұр Отан" партиясы аудандық филиалының XXIII есеп беру – сайлау конференциясы өтті.

Күн тәртібінің негізгі мәселесіне 2017-2018 жылдардағы Осакаров аудандық партия филиалының Саяси кеңесінің жұмысы туралы есеп беру, ауданның жаңа саяси кеңесін және Қарағанды облыстық есептік-сайлау конференциясына қатысу үшін делегаттарды сайлау енді.

16 Қазан 2018 Алқабилер туралы
15 Қазан 2018 Сәтбаев атындағы каналдың жас мамандары пәтер кілттеріне ие болды

Осакаров ауданының Молодежный кентінде 1965 жылы салынған ғимарат қалпына келтірілді. Өткен сенбіде Сәтбаев атындағы каналдың жас мамандарына осы әдемі көп пәтерлі үйден жаңа баспананың кілті табысталды.

15 Қазан 2018 Сәтбаев атындағы каналдың жас мамандары пәтер кілттеріне ие болды

15 Қазан 2018 Актив өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Н. Ә. Назарбаевтың Қазақстан халқына Жолдауын талқылау бойынша Осакаров ауданының активі өтті.

12 Қазан 2018 Бұрынғы «КазАвиаСпектр» зауытының ғимаратында құрғақ бие сүті өндірілетін болады

Жақын арада көпшілікке танымал, конвейерінен бірде бір ұшақ шығарылмаған авиазауыттың ғимаратында құрғақ бие сүтін өндіретін кәсіпорынның цехі орналасатын болады. Бұл жобаны жүзеге асыруға көмектесуге ҚР ауыл шаруашылық министрі Өмірзақ Шүкеев уәде берді.

11 Қазан 2018 Үміт шуағы

Осакаров аудандық мәдени - сауық орталығында "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында "Үміт шуағы" атты концерт өтті. Оған мүмкіндігі шектеулі балалар, "Қазақстан Дауысы" байқауына қатысушы Райымбек Сатыбалды және Қазақстан эстрадасының жұлдызы Алтынай Жорабаева қатысты.

Страницы: 12345