В Осакаровке:  8°C , Влажность 82%, Давление 713, ветер 6 м/с

26 Сәуір 2019 «110 ЫСТЫҚ БАҒЫТЫ»

Қазақстан Республикасының аумағында террористік қауіпі туралы мәліметтерді қабылдау үшін «110» бірыңғай номері енгізілді.

18 Сәуір 2019 Қарағанды облысында "Мотоцикл" кең ауқымды профилактикалық акциясы өтуде.

Қарағанды облысында "Мотоцикл" кең ауқымды профилактикалық акциясы өтуде.

17 Сәуір 2019 Бос жұмыс орындары жәрмеңкесі

Бүгін Осакаров ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығында бос жұмыс орындары жәрмеңкесі өтіп, халық қарасы көп болды. Шара Жастар жылы аясында ұйымдастырылды. Кездесуге әлеуетті жұмыс берушілер, бес минуттық жас маман - жоғары оқу орындарының түлектері мен аудан тұрғындары шақырылды.

17 Сәуір 2019 Осакаров ауданына «Қоғамдық келісім» КММ басшысы Ерлан Құсайын басшылығымен Қарағанды облысы Қазақстан халқы Ассамблеясының ақпараттық-түсіндіру тобының мүшелері келді.

16 Сәуір 2019 Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 74-ші жылдығы қарсаңында Ұлы Отан соғысы ардагерлері және тыл еңбеккерлерімен кездесі

Аудан әкімі Нұркен Кобжанов "Бақытты отбасы" партиялық жобасы аясында және Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 74-ші жылдығы қарсаңында Ұлы Отан соғысы ардагерлері және тыл еңбеккерлерімен кездесіп, тылда Жеңісті жақындатуға үлес қосқан жандардың көңілінде жүрген сұрақтар мен мәселелер төңіргенде әңгімелесті.

03 Сәуір 2019 Баға мәселесі

Осакаров ауданының кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі консультативтік - кеңесші орган отырысы өтті. Отырыстың күн тәртібінің негізгі мәселесі - әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларының, атап айтқанда нан-тоқаш өнімдерінің бағасы болды. Отырысқа нан-тоқаш өнімдерін шығаратын ауданның тоғыз кәсіпорны қатысты.

02 Сәуір 2019 Көкке көтерілген жалау

Жастар – еліміздің қазіргі əлемдегі бəсекеге қабілеттілігінің негізгі факторы. Қазақстанның болашағы сіздерге – сіздердің білімдеріңізге, энергияларыңыз бен патриотизмдеріңізге байланысты. Біз қазір жасап жатқанның бəрі сіздердің бақытты өмірлеріңіз үшін, сіздер өз əлеуеттеріңіз бен мүмкіндіктеріңізді толық мəнде жүзеге асыра алуларыңыз үшін жасалып жатыр. Нұрсұлтан Назарбаев

02 Сәуір 2019 Кəсіпкерлікті қолдау жөніндегі консультативтік - кеңесші органның отырысында

Осакаров ауданы əкімі аппаратының ғимаратында өткен кəсіпкерлікті қолдау жөніндегі консультативтіккеңесші органның отырысында Теміртау қаласының жас кəсіпкері "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау жəне сұрыптау өндірісі" бизнес-жобасын ұсынды.

02 Сәуір 2019 "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және сұрыптау өндірісі"

Осакаров ауданы әкімі аппаратының ғимаратында өткен кәсіпкерлікті қолдау жөніндегі консультативтік-кеңесші органның отырысында Теміртау қаласының жас кәсіпкері "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және сұрыптау өндірісі" бизнес-жобасын ұсынды.

29 Наурыз 2019 Полиция бөлімінің басшысы алғашқы рет Облыс жаңалықтары халық алдында есеп берді

Бейсенбі күні аудан əкімі Нұркен Кобжанов, аудандық мəслихаттың хатшысы Қанат Саққұлақовтың қатысуымен Осакаров аудандық Полиция бөлімінің басшысы, полиция полковнигі Сəбит Омаров полиция қызметінің негізгі қорытындылары туралы жəне аумақтағы криминогендік ахуал жайлы есеп берді.

Страницы: 12345