В Осакаровке:  -4°C , Влажность 78%, Давление 706, ветер 11 м/с

16 Ақпан 2019 Өрт сөндірушілер Осакаров ауданындағы жеке сектордағы үйлерді аралап шықты

Сенбі, 16 ақпан Осакаров ауданының ТЖ бөлімінің қызметкерлері үшін маңызды күн болды. Бұл күні тұрмыстағы өрт қауіпсіздігі ережелерін түсіндіру мақсатында халықпен профилактикалық жұмыс жүргізу бойынша "Жеке сектор үйлерінің өрт қауіпсіздігі күні" акциясы бастау алды.

14 Ақпан 2019 "Сарыарқа - адалдық алаңы"

Осакаров ауданының әкімдігінде Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл департаментінің өкілдері Осакаров және Нұра аудандарының бөлім бөлімдерінің, мектептер мен мектепке дейінгі мекемелердің  басшыларымен кездесті. Күн тәртібінде "Сарыарқа - адалдық алаңы" бағдарламасы аясында тұрмыстық сыбайлас жемқорлыққа қарсы әрекет ету қаралды.

14 Ақпан 2019 «Қауіпсіз жол» жедел профилактикалық шарасы жүргізілуде

Жүргізушілер арасындағы көлік тәртібін сақтау, жол көлік апаттарының санын азайту, сондай-ақ жол ережесін бұзудың алдын алу мақсатында 14-16 ақпан аралығында «Қауіпсіз жол» жедел алдын алу іс-шарасы өтетін болады.

05 Ақпан 2019 Әкімдердің есептік кездесулері: Осакаров ауданында Молодёжный кентіне дейінгі жол жөнделеді

Осакаров тұрғындары аудн әкімінің халық алдында есеп беру кездесуінде биылғы жылы билік басындағылар қандай өзекті мәселелерді шешетіні туралы білді. Ауыл тұрғындары үшін жайлы жағдай жасау басты міндет, деді аудан әкімі Нүркен Қобжанов.

22 Қаңтар 2019

Аймақ басшысы Ерлан Қошанов Осакаров ауданының №12 жалпы білім беру мектебінің жанындағы интернатта балалар қандай жағдайда білім алып жатқанын бақылап қайтты.

22 Қаңтар 2019 Дөңгелек үстел өтті.

Осакаров ауданында "Нұр Отан" партиясының 20 жылдығына орай партиялықтар туған өлке тарихының құндылықтары сақталған өлкетану мұражайында дөңгелек үстел ұйымдастырды. Іс-шараға партия ардагерлері мен ауданның белсенді жастары шақырылды.

21 Қаңтар 2019 Ұлы Отан соғысының ардагері Анна Никаноровна Котова мерейтойын атап өтті. 21 қаңтарда қария 95 жасқа толды.

Мерейтой иесін осы тамаша күнмен құттықтауға Осакаровка кентінің әкімі Серік Акижанов және "Нұр Отан" партиясы аудандық филиалы төрағасының орынбасары Динара Бекова келді.

19 Қаңтар 2019 Ерлан Қошанов Осакаров ауданындағы бизнестің дамуына баға берді

Ерлан Қошанов жұмыс сапары барысында бірқатар шағын және орта бизнес нысандарын аралап қайтты. Аймақ басшысына ауыл тұрғындары мемлекеттік бағдарлама бойынша несиелеу механизмдерін қалай қоладанаты және кентте өз ізін қалай оңай ашуға болатыны туралы айтылды.

16 Қаңтар 2019 Осакаров ауданында ауылдық округтер әкімдерінің халық алдында есеп беру кездесулері басталды.

Осакаров ауданында ауылдық округтер әкімдерінің халық алдында есеп беру кездесулері басталды. 2018 жылдың қорытындысы мен 2019 жылға арналған жоспарлары туралы бірінші болып Звездный, Трудовой және Мирный ауылдық округінің әкімдері есеп берді.

16 Қаңтар 2019 Болашақ мамандыққа алғашқы қадам

Осакаров ауданының Трудовое ауылында «Баршаға арналған тегін кәсіптік-техникалық білім» бағдарламасын іске асыру шеңберінде ауылдық мектеп оқушылары бес мамандық бойынша кәсіптік білім ала алатын оқу-өндірістік комбинаты ашылды.

Страницы: 12345