В Осакаровке:  15°C , Влажность 29%, Давление 716, ветер 8 м/с

Облыс жаңалықтары

16 Тамыз 2019
Қарағандыда Нүркен Әбдіровтың және Қазбек Нұржановтың 100 жылдығына арналған шаралар өтеді

28 тамыз сағат 20.00-де Қарағанды қаласының орталық мәдениет және демалыс саябағында еліміздің ержүрек батырлары Нұркен Әбдіров пен Қазбек Нұржановтың 100 жылдық мерейтойы атап өтілмек.
Кеш жүргізушілері ҚР-ның Еңбек сіңірген қайраткері, белгілі актер Әділ Аxметов пен танымал тележүргізуші Ольга Спирина.
Салтанатты кеште «Шабыт» триосы, «Адам»триосы, «Americano band»тобы, «РаxатЛукум»тобы, қазақ эстрадасының жарық жұлдыздары АлмасКішкенбаев пен ҚР-ның Еңбек сіңірген қайраткері Маржан Арапбаева өнер көрсетеді.

Кештің арнайы қонағы Әли Оқапов.