В Осакаровке:  10°C , Влажность 83%, Давление 708, ветер 12 м/с

Облыс жаңалықтары

21 Қыркүйек 2019
Қарағандыда өтетін Kúzdik Jarty Marathon-ға алты елдің қатысушылары тіркелді

Қарағандыда бірінші рет күзгі жартылай марафон өтеді. Жексенбі, 22 қыркүйекте әуесқой жүгірушілер Kúzdik Jarty Marathon трассасына шығады.
Жартылай марафонның ашылуы Тәуелсіздік алаңында сағат 8.30-да өтеді.
Жартылай марафон бағдарламасына үш қашықтық кіреді: 21 шақырым 97.5 метр, 14 шақырым және 7 шақырым.
Ұйымдастырушылардың ақпараты бойынша, жарысқа 2000-ға жуық адам қатысады күтілуде. Қазақстан, Норвегия, Үндістан, Польша, Грузия және Ресей сияқты алты елден жүгірушілер тіркелді.
Көрермендер үшін спорттық-концерттік шоу дайындалды. Олар семсерлесуден, қоян-қолтық ұрыстан, спорттық биден және басқа да спорт түрлерінен көріністерді тамашалай алады. Фитнес-нұсқаушылар барлық ниет білдірушілер үшін ашық жаттығу өткізеді.
Бұл күні сағат 7.00-ден 12.00-ге дейін Бұқар жырау даңғылының бөлігі-Нүркен Әбдіров даңғылынан Ленин көшесіне, Ленин, Мұстафин және Нүркен Әбдіров даңғылына дейін жабылады.
Шара ұйымдастырушылары келтірілген қолайсыздықтар үшін кешірім сұрайды.