В Осакаровке:  -3°C , Влажность 85%, Давление 719, ветер 1 м/с

Облыс жаңалықтары

01 Қазан 2019
Жәйрем кентінде Халыққа қызмет көрсету орталығы ашылды

Жәйремде Халыққа қызмет көрсету орталығы жұмыс істей бастады. Кентте 9000 адам тұрады. Бұдан бұрын, ХҚКО қызметін алу үшін тұрғындар 60 шақырым қашықтықта орналасқан Қаражал қаласына баруға мәжбүр болатын.
Жәйремдегі ХҚКО толық қызмет көрсететін болады. Онда жеті қызметкер жұмыс істейді. Сонымн қатар бұл жерде көші-қон полициясы учаскесі қызмет көрсете бастайды.
Орталықтың ашылуында Қаражал қаласының әкімі Тілектес Досаев, облыстық ХҚКО бастығының орынбасары Гүлмира Сүлейменова, сондай-ақ Қаражал қаласының Құрметті азаматы Айтбай Тоқымбаев құттықтау сөз сөйледі.
Халыққа қызмет көрсету орталықтары 2007 жылы қазақстандықтарға бюрократияны болдырмау және әкімшілік кедергілерді жою мақсатында бір терезе қағидаты бойынша Мемлекеттік қызметтер көрсету үшін құрылған болатын.