В Осакаровке:  -11°C , Влажность 38%, Давление 727, ветер 3 м/с

Облыс жаңалықтары

15 Қазан 2019
Қарағандыда бірінші күзгі жәрмеңке өтеді

19 қазанда Қарағандыда «Ауыл Береке 2019» күзгі ауыл шаруашылық жәрмеңкесі өтеді. Шара Олимпийская көшесінің бойында («Шахтер» стадионының жанында) ұйымдастырылады.

Жәрмеңкеде Қарағанды облысының ауыл шаруашылық өнімдерін өндірушілері және кәсіпорындарының тауарлары нарықтағы құнмен салыстырғанда төмен бағамен ұсынылатын болады.
Жәрмеңке өтетін жерге дейін келесідей бағыттар бойынша жүретін қоғамдық көліктермен жетуге болады:
1. Оңтүстік-Шығыс, қала, Пришахтинск – № 45, 145, 70 автобустар;
2. Майқұдык, қала, Михайлов шағын ауданы – № 28 (Олимпийская көшесі арқылы өтіп, қозғалыс кестесі өзгертіледі);
3. ТББ (ЖБИ) зауыты аумағы, қала – № 73, 55.