В Осакаровке:  -3°C , Влажность 85%, Давление 719, ветер 1 м/с

Облыс жаңалықтары

30 Қазан 2019
Жаңаарқа ауданында екі балабақша ашылды

Жаңаарқа ауданының Атасу кентінде "Балауса" және "Дәрия" деп аталатын екі жаңа балабақша ашылды. Олар мемлекеттік-жеке меншік әріптестік бағдарламасы бойынша ашылған.

"Балауса" балабақшасының ерекшелігі - ол кешке, сондай-ақ демалыс және мереке күндері жұмыс істейді. Балабақша қызметкерлері баланы үйге алып кете алады. Мектепке дейінгі мекеме 100 орынға есептелген. Оның ашылуы 30 адамды тұрақты жұмыспен қамтамасыз етті.
- Жобаның құны 30 миллион теңгені құрайды. Оның 5 миллионы - өз қаражатым, ал қалған сомаға мен "Даму" Қорынан несие алдым, - дейді "Балауса" балабақшасының құрылтайшысы Бағдат Бекежанова.

Тағы бір жаңа балабақша 60 орынға есептелген. Жобаның құны 30 миллион теңге. Бұл құрылтайшы Әсем Орманалиеваның өз қаражаты.
- Балаларды дамыту - ел дамуының маңызды шарттарының бірі. Оларды мектепке дейінгі біліммен қамтамасыз ету – жарқын болашақтың кепілі. Дәл осы мақсатта біздің "Дәрия" балабақшасы құрылды, - деді Әсем Орманалиева жаңа нысанның ашылу салтанатында.