В Осакаровке:  -12°C , Влажность 90%, Давление 727, ветер 2 м/с

Облыс жаңалықтары

31 Қазан 2019
Көрермендерді симфониялық оркестрдің концертіне шақырады

2 қарашада "Шалқыма" концерт залында Е. Рахмадиев атындағы симфониялық оркестрінің концерті өтеді. Басталуы сағат 17.00-ге дейін.

Сахнада елорда қонағы - ҚР еңбек сіңірген қайраткері Бағдат Әбілханов (скрипка) өнер көрсетеді. Концерт бағдарламасында: Ravel - сюита "Купереннің қабірі", Luigi Porto, Сен-Санс "оркестрмен скрипкаға арналған №3 Концерт". Дирижер - ҚР еңбек сіңірген қайраткері, "Құрмет" орденінің кавалері Абзал Мұхитдинов.
Билет құны 1000 теңге.
Анықтама телефондары: 41-14-32, 41-13-14.