В Осакаровке:  -15°C , Влажность 86%, Давление 726, ветер 1 м/с

Облыс жаңалықтары

19 Қараша 2019
Теміртаулық студент республикалық пікірталас турнирінде жеңіске жетті

Нұр-Сұлтанда ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы музейі мен астаналық дебатерлер Альянсы ұйымдастырған «Аспаннан үлкен – 2019» атты республикалық пікірталас турнирі өтті. Жарысқа еліміздің ең мықты дебатерлері өз шешендік өнерлерін көрсетті.
Қарағанды мемлекеттік университетінің «Абадан» клубының өкілі, үшінші курс студенті Рахымжан Өміржол бірінші орынға ие болды. Пікірталас турнирінің жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне дипломдар және бағалы сыйлықтар табыс етілді. Барлық қатысушылар алғыс хаттармен марапатталды.
Аталмыш дебаттар студенттер ортасында үлкен танымалдылыққа ие. Бұл өнер түрі сөйлеу мәдениетін қалыптастырып, өз ұстанымыңызды қорғауды үйретіп қана қоймай, сонымен қатар жастарда толеранттылықты тәрбиелеуге септігін тигізеді.

kgiu.kz