В Осакаровке:  15°C , Влажность 45%, Давление 713, ветер 7 м/с

Ертіс ауылдық округінің аумақ халқымен өткізген жергілікті қоғамдастық жиналысының хаттамасынан үзінді:

Ертіс ауылдық округінің аумақ халқымен өткізген

жергілікті қоғамдастық жиналысының

хаттамасынан үзінді:

Ертіс ауылы 24.10.2016 ж.

Басталуы: 11.00

Қоғамдастық жиналысының төрайымы: Ертіс ауылдық округінің әкімі - Ракижанова Н.Т.

Қатысқандар: 50 адам

Күн тәртібі:

1. «Ертіс ауылының» атауын және көшелердің атауын қайта атау туралы.

2. Күн тәртібінде қаралған мәселелер бойынша шешім шығару туралы.

Ертіс ауылдық округінің жергілікті қоғамдастығы күн тәртібіндегі мәселелерді қарастыра келе, Шешім шығарды:

1. «Ертіс ауылы» ұсынылған атауға сәйкес «Қазақстан ауылы» болып өзгертілсін.

2. Иртышская көшесі – Ертіс көшесіне, Казахстанская көшесі – Қазақстан көшесі болып өзгертілсін. Советская, Кирова көшелері – Абай көшесіне, Ленина, Мичурина, Юбилейная көшелері – Жамбыл көшесін, Комсомольская көшесі – Ертіс көшесіне қосылсын.

3. Ертіс ауылдық округінің аумақ халқымен өткізген қоғамдастық жиналысының күн тәртібінде қаралған елді мекен атауын және көшелердің атауын өзгерту бойынша шығарған шешімі, аудан әкімдігі мен аудандық мәслихат қарауына ұсынылсын.

Қоғамдастық жиналыстың төрайымы:                              Ракижанова Н.Т.

Хатшы:                                                                                        Хасенов С.Г.

Дата редактирования: 27 Декабря 2017 15:27