В Осакаровке:  9°C , Влажность 40%, Давление 716, ветер 7 м/с

Осакаров ауданы әкімінің орынбасары

Нұрмұханбетов Руслан Есенбекұлы

Өмірбаяны:

Руслан Есенбекұлы Нұрмұханбетов 1981 жылы Қостанай облысы, Рудный қаласында дүниеге келген. Екі жоғары білімі бар. 2003 жылы Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетін «Құқықтану» мамандығы бойынша аяқтады. 2012 жылы Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университетін «Экономика» мамандығы бойынша тәмамдады. Еңбек жолын 2005 жылы Қарағанды облысы Осакаров ауданы Молодежный кенті әкімінің аппаратында маман болып бастаған. 2006 жылдан 2011 жылға дейін Осакаров ауданы әкімінің аппаратында мемлекеттік-құқықтық бөлімінің бас маманы, мемлекеттік-құқықтық бөлімінің бастығы, Осакаров ауданы әкімінің заңгерлік мәселелері бойынша бас инспекторы болып істеген.

2011 жылдан 2013 жылға дейін Солтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы басшысының орынбасары болып қызмет атқарған. 2013 жылдан 2015 жылға дейін Бұқар жырау ауданы әкімі аппаратының құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы, содан кейін басшысы болып қызмет атқарды. 2015 жылдың маусым айынан бастап 2017 жылдың тамыз айына дейін Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің орынбасары болып жұмыс істеген. 2017 жылдын 21 тамызынан бастап Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің орынбасары болып тағайындалған. Экономика, ауыл-шаруашылық, ветеринария, жер қатынастар сұрақтарын басшылыққа алады. Үйленген, 3 ұл тәрбелиеп отыр.

Дата редактирования: 16 Января 2019 09:20