В Осакаровке:  -4°C , Влажность 87%, Давление 720, ветер 1 м/с

«Осакаров ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі»

мемлекеттік мекемесі

(мемлекеттік орган)

және «Қараганды облысы Осакаров ауданының орталықтандырылған кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесі

(ведомствалық бағынышты ұйым)

«Осакаров ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» ММ және «Қараганды облысы Осакаров ауданының орталықтандырылған кітапхана жүйесі» ММ арасында кадрлық политикада меритократия қағидаттарын шектелмелі келісімде бекіту, бұдан әрі тараптар деп аталатын, меритократия қағидаларына бейілділік білдіре отырып, мемлекеттік кәсіпорындарды кадрлық әлеуетті сақтау және дамыту қажет екеніне иланғандар, мемлекеттік кәсіпорын қызметінде сыбайлас жемқорлыққа және непотизмге жол бермеуге ұмтыла отырып, төмендегімен келісті:

Бос лауазым бар болған жағдайда, «Қараганды облысы Осакаров ауданының орталықтандырылған кітапхана жүйесі» ММ конкурс өткізу туралы хабарландыру интернет-ресурстарында орналастырады, оның ішінде рекрутинг порталдарында, кемінде құжаттарды қабылдауға екі апта ішінде аяқталған күнге дейін;

Конкурс өткізу туралы хабарландыру мынадай мәліметтерді қамтиды:

1)  бос лауазымзың атауы;

2) мемлекеттік кәсіпорынның атауы, орналасқан жері, почталық мекенжайы, телефоны;

3)  құжаттарды қабылдау аяқталатын күні мен уақыты;

4) тиісті салаға сәйкес біліктілік мінездемеге сүйеніп анықталатын конкурсқа қатысушыға қойылатын негізгі талаптар;

5)  конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар тізбесі.

Конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар «Қараганды облысы Осакаров ауданының орталықтандырылған кітапхана жүйесі» ММ басшысының атына өтініш (еркін нысанда) жазады.        Өтінішке конкурсты өткізу туралы хабарландыруда көрсетілген құжаттар қоса беріледі.

Мемлекеттік кәсіпорында жұмыс істеп жүрген қызметкерлерге, сондай-ақ конкурсқа қатысуға рұқсат етіледі.

Конкурсқа қатысушы білімі, кәсіптік деңгейі жайлы қосымша ақпарат, сондай-ақ жұмыс тәжірибесі мен біліктілігін растайтын құжаттарды ұсынуға құқылы.

Конкурс келесі кезеңдерден тұрады:

1. Мемлекеттік кәсіпорынның бос лауазымына орналасатын үміткерлердің өтінімдерін қарастыру;
  2. Үміткерлермен сұхбаттасу жүргізу (оның ішінде көпсатылы эссе жазу, кейстерді шешу және т.б.)
  3. Конкурстың қорытындыларын шығару.

Конкурсқа қатысушылар мен кандидаттар өздеріне қатысы бар бөлігінде конкурс құжаттарымен таныса алады, сонымен бірге Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен конкурстың нәтижесін шағымдануға құқылы.

Қызметкерлерді материалдық көтермелеу меритократия принциптеріне сәйкес жүзеге асырылады.

Осы шекті келісім Тараптар арасында қол қойған сәттен бастап күшіне енеді және орындалуға міндетті.

Осы келісімді іске асыру үшін «Қараганды облысы Осакаров ауданының орталықтандырылған кітапхана жүйесі» ММ бір айлық мерзімде қол қойылған күннен бастап тиісті ішкі актілерді қабылдайды.

Шекті келісімдердің орындалуын бақылау «Осакаров ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» ММ жүктеледі.

«Осакаров ауданының                               мәдениет және тілдерді                                  дамыту бөлімі» ММ

__________ А. Толеугазы

«20» марта 2018 ж.

«Қараганды облысы                           Осакаров ауданының орталықтандырылған                      кітапхана жүйесі» ММ