В Осакаровке:  10°C , Влажность 83%, Давление 708, ветер 12 м/с

«Заңсыз тексерулерден өз бизнесінді қорға»

Қарағанды облысының әкімдігі жанындағы кәсіпкерлік мәселелері бойынша комиссия отырысында заңсыз тексерістерді қысқартуға бағытталған «Qamqor» мобильдік қосымшасы ұсынылды. Облыс әкімі Е.Ж.Қошанов  осы мәселе бойынша «Қамқор» мобильді қосымшасын пайдалану туралы кәсіпкерлер арасында жаппай ақпарат таратуды тапсырды.
   Осы тапсырманы орындау үшін, аудандағы кәсіпкерлер арасында «Qamqor» мобильдік қосымшасын таныстыру бойынша  үш семинар өткізілді. Аудан әкімдігінің сайтында «Заңсыз тексерулерден өз бизнесінді қорға» бөлімшесі, аудандық «Сельский труженик» газетінде және интернет-ресурстарда мобильді қосымшаға қатысты ақпарат орналастырылған.
   Ағымдағы жылдың 3 мамырында аудан кәсіпкерлерінің ұялы телефондарына 182 «Қамқор» мобильдік қосымша орнатылған.

Дата редактирования: 03 Мая 2018 11:42