В Осакаровке:  10°C , Влажность 83%, Давление 708, ветер 12 м/с

Өмір баян

Шалабаева  Нәсіп Төкенқызы 1966 жылы 22 қыркүйекте Қарағанды ​​облысының Абай ауданында Топар кентінде дүниеге келген. Тұрмыс құрмаған .Қызым бар.Екі жоғары білімі  бар: техникалық және заңгерлік.

1990 жылы Қарағанды Қызыл Ту Еңбек орны политехникалық институтының құрылыс пәндері инженер-педагог мамандығын және 2018 жылы Қазақстан Оралық академия университетін заңгергер мамандығын бітірдім.

Еңбек жолын 1983 жылы Осакаров кентінде  сыра  зауытында бастадым.

Жоғары оқуды аяқтағаннан кейін «Буратино» балабақшасында қазақ тілінің мұғалімі болып жұмыс істеді.

1992 жылы аудан әкімшілігінде   маман ретінде  жұмыс істеді.

1999 жылы Осакаровка кеңті  әкімінің аппаратына  бас маман ретінде ауысты.

2003 жылы Осакаровка кенті әкімінің орынбасары болып тағайындалды.

2013 жылы Осакаров ауданының тұрғын үй инспекциясы бөлімінің басшысы болып тағайындалды.

2015 жылы «Нұр Отан» партиясы төрағасының бірінші орынбасары болып тағайындалды.

2016 жылы Осакаров ауданы жер қатынастары бөлімінің сектор меңгерушісі болып жұмыс істеді.

2017 жылы  Осакаров ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясының бөлімінің бастығы болып тағайындалды.

2018 жылы мамыр айында Осакаров ауданының тұрғын үй инспекциясы бөлімінің басшысы болып тағайындалды.

Дата редактирования: 28 Ноября 2018 09:02