В Осакаровке:  9°C , Влажность 40%, Давление 716, ветер 7 м/с

Бөлімнің басшысы туралы

Ержан Еркінбайұлы  Теміров 1976 жылы 20 сәуірде Қарағанды облысы, Егіндібұлақ ауданы, Егіндібұлақ ауылында дүниеге келген.

1993 жылы Осакаров ауданы Морозовка а. № 8 орта мектебін  аяқтаған.

Өзінің еңбек жолын 1993 жылы қарапайым жұмысшы, Осакаров ауданы Асылбек атындағы совхозының № 1 бөлімшесі  су құбырының    темір ұстасы болып бастаған.

1994 жылдан 1996 жылдары  аралығында Қазақстан Республикасы Қарулы Күштер қатарында  борышын  өтеген.

1996 жылы  "Сары - Арқа"  Қарағанды Банк колледжіне түскен.

1998 жылы аталған колледждің   «салық қызметі маманы» мамандығының толық курсын бітірген.

1998 жылдан бастап 1999 жылдар аралығында Осакаров филиалының "Қазагрополис" МАШСК  делдалы болып жұмыс істеген.

2003 жылы Қарағанды мемлекеттік университеті "Болашақ" маңызды білім беру институтын  "Қаржы және несие" мамандығы бойынша  бітірген.

2000 жылдың қаңтарында  Осакаров ауданының  ҚР АШМ аумақтық басқармасының маманы қызметіне тағайындалғанынан бастап,   мемлекеттік қызметте жұмыс істейді.

2001 жылдан 2003 жылға дейін – ауыл шаруашылығы бөлімінің талдау және болжау экономикалық реформалар бойынша  бас маманы.

2003 жылдың шілде айынан 2004 жылдың қыркүйек айына дейін Осакаров ауданы әкімінің аппараты экономика комитетінің бас маманы болып жұмыс істеді.

2004 жылғы қыркүйектен бастап 2005 жылдың мамырына дейін Астана  қаласының Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ауылдық аумақтар iстерi жөнiндегi комитетiнiң әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру бөлімінің бас маманы.

2005-2006 жылдары- Осакаров ауданы әкімінің аппараты  кеңсесінің бастығы.

2006 жылдан 2013 жылға дейін Осакаров ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлім бастығы.

2013 жылдың қазан айынан бастап қазіргі уақытқа дейін Осакаров ауданының  экономика және қаржы бөлімінің басшысы.

2007 жылы Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы мемлекеттік басқару Академиясында өз біліктілігін арттырған .

2007 жылы Қарағанды экономикалық Университетін "Құқықтану" мамандығы бойынша  тәмамдады.

Үйленген, 2 ұл  тәрбиелеуде.

Дата редактирования: 19 Сентября 2018 08:11