В Осакаровке:  -3°C , Влажность 91%, Давление 722, ветер 5 м/с

Басшы туралы

Тулеуова Айгуль Алтынбайевна

2014 жылы 18 сәуірде лауазымға тағайындалды

Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес, әкімшілік-шаруашылық және қаржы-экономикалық мемлекеттік мекеме қызметінде қабылданатын шешімдер салдарына толық жауапкершілікті өзіне ала отырып, басшылықты жүзеге асырады.

Мемлекеттік мекеме қызметін тұрғындарға қызмет көрсету сапасы мен мәдениетін арттыру, жұмыс түрлері мен әдістерін жетілдіру, сонымен қатар дамытуға бағыттайды.

Азаматтардың ауызша шағымдары және хаттарын белгіленген мерзімде қарайды.

Еңбек жағдайларын өмір мен денсаулық үшін қауіпсіз және қолайлы етіп құруды қамтамасыз етеді.

Әлеуметтік мәселелер бойынша азаматтарды қабылдау жүргізеді, жиналыс пен семинарларға қатысады.

Дата редактирования: 10 Ноября 2017 16:34