В Осакаровке:  -4°C , Влажность 88%, Давление 721, ветер 9 м/с

2017 жылдың 1 жарты жылдығындағы мемлекеттік қызмет көрсету бойынша ақпарат

Жоғары сапалы мемлекеттік қызмет көрсетуге ашық және баршаға тең қолжетімділік мемлекеттің алдында тұрған негізгі міндеттердің бірі болып табылады. Осакаров ауданының жұмыспен қамту және әулеметтік қызмет көрсету бөлімі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызмет көрсетулердің Реестріне сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетулердің 19 түрін көрсетеді.

2017 жылдың 1 жарты жылдығында 1532  мемлекеттік қызмет көрсетілген, оның ішінде Мемкорпорация арқылы көрсетілген 82 қызмет, ММ арқылы - 1741. Барлық мемлекеттік қызметтер тегін негізде  жүзеге асырылады.

Мемлекеттік қызмет түрлерін көрсететін бөлімде мемлекеттік қызмет көрсетулер қажетті ұйымдастыру техникасымен және ақпараттық стенділермен жарақтанған жайларда көрсетіледі, сонымен қатар ағымдағы жылда ғимараттың жөндеу жұмыстары жоспарланған, сол кезде мүмкіндіктері шектеулі адамдарға қызмет көрсету үшін жағдайлар қарастырылған болатын.

Мемлекеттік қызмет көрсетулердің стандарттары мен регламенттеріне тұрғындардың қолжетімділігін қамтамасыз ету үшін аудан әкімдігінің ресми интернет-ресурсында тиісті нормативтік-құқықтық актілер (стандарттар, регламенттер), мемлекеттік қызмет көрсетулердің паспорты, оны алу тәртібі туралы ақпарат, арыздану тәртібі туралы ақпарат, бөлімнің мемлекеттік қызмет көрсетулер бойынша жұмысы туралы есептер орналастырылған.

Сонымен қатар бөліммен мемлекеттік қызмет көрсетулерді алу тәртібі туралы хабардар болуын арттыру мақсатында жұмыс жүргізіледі, оның аясында 3 семинар-кеңес, 1- дөңгелек стол өткізілді, «Сельский труженик» аудан газетінде а.ж. 3 ақпараттық материал жарияланды.

Дата редактирования: 02 Августа 2017 08:59