В Осакаровке:  -4°C , Влажность 88%, Давление 721, ветер 9 м/с

«Қазақстанда іске асырылатын үздік әлеуметтік жобалар» өңірлік конкурсты өткізу жөніндегі мәліметтер

Құрметті ұйым басшылары мен үкіметтік емес ұйымдардың өкілдері!

Республикалық көрме аясында «Қазақстанда іске асырылатын үздік әлеуметтік жобаларды» атты байқау өтеді. Іс-шаралар халықтың әлеуметтік осал топтарының, оның ішінде өмірлік қиын жағдайға тап болған мүмкіндіктері шектеулі адамдардың өмір сүру деңгейін көтеру және көмек көрсету мақсатында әзірленді.

Әлеуметтік жобалардың авторлары қызметі халықтың әлеуметтік осал топтарының, оның ішінде өмірлік қиын жағдайға тап болған мүмкіндіктері шектеулі адамдардың өмір сүру деңгейін көтеруге бағытталған қоғамдық бірлестіктер, мүгедектер ұйымдары, өзге де мекемелер және ведомстволар, жеке тұлғалар және басқа да үкіметтік емес ұйымдар болады.

Көрмеге қатысуға ұсынылатын материалдарға қойылатын талаптар:

1) ұсынылған құжаттарды, презентация материалдарын ресімдеудің сапасы;

2) жобалардың слайдтар, роликтер түріндегі презентациялау ұзақтығы 3-5 минут болатын презентациялық материалдарын құрастыру;

3) өткен жылғы республикалық Көрмеге ұсынылған жобалар қайталап қаралмайды.

Жеңімпаздар республикалық кезеңге қатысады және дипломдармен, бағалы сыйлықтармен марапатталды.

Конкурсқа қатысу үшін 1 маусымға дейін өтінім беруге болады мекен-жайы бойынша: Осакаровка к., 1-я Семилетка көш., 1а., байланыс телефоны 8(72149)43333

Дата редактирования: 21 Апреля 2017 12:07