В Осакаровке:  -1°C , Влажность 88%, Давление 713, ветер 2 м/с

Жоба авторы: Оспанов Ерлан Серикович

Лауазымы: «ЕР.АН.НАТ» ЖШС-ның басшысы

Мақсаты:

Жалғыз тұратын зейнеткерлер мен мүгедектерді Қайырымдылық үйінде тұрғын үймен қамтамасыз ету, сондай-ақ әлеуметтік қызметтерді ұсыну.

Міндеттері:

- әлеуметтік көмек көрсету, Қайырымдылық үйінің тұрғындарының өмір сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар өткізу;

- жөндеу жұмыстары арқылы тексерулер жүргізу барысында ғимаратында анықталған кемшіліктерді жою;

- жайлы тұруы үшін тұрмыстық жағдай жасау;

- мерекелерді ұйымдастыру, материалдық көмек көрсету;

- Әрбір Қайырымдылық үйдің тұрғындарына жеке көзқараспен қамтамасыз ету;

- сапалы әлеуметтік қызметтерді ұсыну;

- Осакаров мейірімділік үйіне егде жастағы адамдарға арналған жатақхана деген мәртебесін беру.

Нәтижелері:

Барлық 15 тұратын адам тұрғын үймен қамтамасыз етілген, ғимаратта жөндеу жұмыстары жүргізілді, барлық бұзушылықтар жойылды, тұру үшін барлық жағдай жасалды, әр мереке салтанатты түрде, сыйлықтарды сыйлаумен және шай ішумен өткізіледі, сондай-ақ оларға әлеуметтік қызметтер ұсынылады.

Қаржыландыру көздері: демеушілік қаражат.

Слайд Қайырымдылық үйі .ppt

«Дом милосердия»