В Осакаровке:  -3°C , Влажность 85%, Давление 719, ветер 1 м/с

Конкурсты өткізу жөніндегі хабарлама

Назар аударыңыз байқау!

Өзекті әлеуметтік мәселелерді шешуге бағытталған, қиын өмірлік жағдайға тап болған тұлғаларға ұсынатын қызметтерді қоса алғандағы, бастамашыл жобаларды қолдау мақсатында 2019 жылдың 20 сәуірінен "Қазақстанның үздік әлеуметтік жобалары" байқауы басталды.

Әлеуметтік жоба авторлары қоғамдық бірлестіктер, мүгедектер ұйымы, өзге мекемелер мен ведомстволар, жеке тұлғалар және халықтың әлеуметтік осал топтарын, соның ішінде мүмкіндігі шектеулі адамдардың өмір сүру сапасын жақсартуға бағытталған қызметті жүзеге асыратын басқа да үкіметтік емес ұйымдар болып табылады.

Үздік әлеуметтік жобаларды іріктеу келесі бағыттар бойынша жүзеге асырылады:

1. «Әлеуметтік мәселелерді шешуді ақпараттық ілгерілету»;
  2. «Әлеуметтік салада еріктілер қозғалысын дамыту»;
  3. «Тең мүмкіндіктерді қамтамасыз ету»;
  4. «Мүгедектігі бар адамдарды қоса алғанда, азаматтарды жұмыспен қамтуға жәрдемдесу»;
  5. «Қиын өмірлік жағдайларды жеңуге көмек көрсету».

Байқауға қатысу үшін ұсынылған материалдарға қойылатын талаптар:

1. ұсынылған презентациялық материалдардың, құжаттардың ресімделу сапасы;
  2. презентациялық материалдық жобаларды (3-минутқа дейін) презентация уақытының ұзақтығымен роликтер түрінде жасау;

Алдыңғы Көрмеге ұсынылған жобалар, сондай-ақ мерзімі бір жылдан кем емес өткізілетін жобалар қаралмайды.

Қатысу өтініштері ағымдағы жылдың 1 маусымына дейін қабылданады.

Жүлделі орындарға ие болған жеңімпаздар, республикалық кезеңге қатысады және дипломдар мен бағалы сыйлықтармен марапатталды.

Іс-шараларды өткізудің барлық сұрақтар бойынша Осакаровка кенті 1-ая Семилетка к-сі, 2а мекен-жайы бойынша Осакаров ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне жүгініңіз. Тел. 8(72149)43333.

Дата редактирования: 22 Мая 2019 09:42