В Осакаровке:  4°C , Влажность 67%, Давление 716, ветер 7 м/с

2018-2020 жылдарға арналған Аудандық келісіміне толықтырулар

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Б.Ә.Сағынтаевтың қатысуымен өткізілген ірі компанияларда еңбек ететін төмен санаттағы жұмыскерлердің жалақысын арттыру мәселесі және аймақтық Келісімдерге сәйкесінше өзгертулер мен толықтырулар енгізу жөніндегі тапсырмасы  мәселесі бойынша 2018 жылғы 25 қазандағы жиналыс Хаттамасына, сондай-ақ, Қазақстан Республикасы Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: кірістер және өмір сүру сапасының артуы» атты қазақстан халқына Жолдауын орындауға

Аудандық әлеуметтік серіктестік және әлеуметтік‑еңбек қатынастарын реттеу жөніндегі үшжақты комиссиясының мүшелері шешім етті:

1. Осакаров ауданының әкімі, аудандық жұмыскерлердің бірлестіктері және жұмыс берушілер мен кәсіпкерлерінің аудандық бірлестіктері арасындағы 2018-2020 жылдарға арналған Келісіміне толықтырулар енгізілсін:

VI  тарау. Әлеуметтік серіктестік

Тараптар келісімге келді:

6.18 тармағын келесі мазмұнмен толықтырылсын:

Төмен еңбекақы төленетін санаттарға жататын жұмыскерлерге жалақысын арттыру, сондай-ақ, олардың жаппай жұмыстан босатылмауын болдырмау бойынша шаралар қабылдансын.

Ауданның атқару билігінің органдары өздеріне келесі міндеттемелерді алады:

6.20тармағын келесі мазмұнмен толықтырылсын:

Ауданның жұмыс берушілерімен бірге төмен еңбекақы төленетін санатқа жататын жұмыскерлерге жалақысын арттыру, сондай-ақ, олардың жаппай жұмыстан босатылмауын болдырмау бойынша шаралар қабылдансын.

Аудандық кәсіподақ бірлестіктері және аудандық жұмыс берушілері өздеріне келесі міндеттемелерді алады:

6.26тармағын келесі мазмұнмен толықтырылсын:

Төмен еңбекақы төленетін санатқа жататын жұмыскерлерге жалақысын арттыру, сондай-ақ, олардың жаппай жұмыстан босатылмауын болдырмауды қамтамасыз етсін.

Жұмыскерлердің аудандақ бірлестіктері өздеріне келесі мәндеттемелерді алады:

6.29  тармағын келесі мазмұнмен толықтырылсын:

Дата редактирования: 19 Ноября 2018 17:20