В Осакаровке:  11°C , Влажность 66%, Давление 716, ветер 7 м/с

Жұмысқа орналастыру

Жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру

Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасын жүзеге асыру шеңберінде  «Осакаров ауданының халықты жұмыспен қамту орталығы» КММ жұмыссыздарды мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен жалақысы жартылай өтелетін әлеуметтік жұмысқа орналастыруды жүзеге асырады. Соңғы үш жыл ішінде диплом алған білім беру ұйымдарының бітірушілері үшін алған мамандығы бойынша ақылы жастар практикасына бағытталады. Осакаров ауданының жұмыс берушілерімен мәлімделген бос жұмыс орындарына жұмысқа орналасуда жәрдем көрсетіледі.
Осакаровка к., 1-я Семилетка к-сі, 2. Телефон: 4-11-33.

Дата редактирования: 07 Февраля 2018 10:13