В Осакаровке:  15°C , Влажность 45%, Давление 713, ветер 7 м/с

Қоғамдық – саяси жағдай

Әлеуметтік жағдайды қалыпты ұстау үшін қоғамдық саяси жағдайды бақылау сонымен қатар, тұрғындарға әлеуметті ауыртпашылық әкелетін жағдайды жеңілдету бойынша  ішкі саясат саласында, жергілікті атқарушы органдармен біршама жұмыстар жүргізіліп келеді. Мемлекеттік мекемелердің азаматтық қоғам институттарымен әріптестігін нығайтуға, тұрғындармен қоян қолтық жұмыс жасау шараларына қатысты ай сайын жедел шаралар мониторингі жүргізіледі.

Аудандағы саяси қоғамдық жағдай тұрақты қалыпта дамуда, аудан тұрғындарына жүйелі түрде күнделікті ақпараттар, кездесулер, жеке қабылдаулар нәтижелері БАҚ арқылы жарияланып отырады. Ауданда 21 діни бірлестік, оның 9- ы мұсылман мешіттері болып табылады. Барлық мешіттер «Қазақстан Мұсылмандар Діни Басқармасы» филиалына бағынышты. Мемлекеттік тіркелмеген дәстүрлі емес діни ағым жоқ.

Мемлекеттік ақпараттық тапсырыс негізінде аудандық  «Сельский труженик» газетіне 7 миллион 800 мың теңге, облыстық «Орталық Қазақстан» және «Индустриальная Караганда»  газеттеріне 996 мың теңге, аймақтық «Қазақстан – Қарағанды» телебағдарламасына 1 миллион  300 мың теңге қарастырылған. Жалпы аудан бюджеті мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізуге 10 миллион 300 мың теңге игеруді жоспарлап отыр. Бекітілген жоспарға сәйкес, БАҚ мен телебағдарламаларда ауданның әлеуметтік – экономикалық дамуы, қоғамдық – саяси, мәдени жаңалықтары жарияланып келе жатыр.

Дата редактирования: 19 Сентября 2017 17:47