В Осакаровке:  10°C , Влажность 83%, Давление 708, ветер 12 м/с

9 мамыр Жеңіс күні

2018 жылдың 9 мамыр Жеңіс күні мерекесіне орай Құндызды ауылдық округінде «Ел мен ердің жеңісі» атты тақырып аясында  ауыл жастары арасында мерекелік концерт ұйымдастырылып, өткізілді. Сонымен қатар,   Жеңіс күні мерекесіне арналған  ауыл орталығында  ауыл тұрғындары , мектеп, мекеме ұжымдары арасында  «Мәңгі өшпес полк»  атты патриоттық акциясы ұйымдастырылып өткізілді. «Мәңгі өшпес полк»   акциясында Отан Соғысы және тыл ардагерлерінің  фотосуреттерімен ұрпақтары салтанатты түрде жүріп өтілді.

Дата редактирования: 10 Мая 2018 11:02