В Осакаровке:  -4°C , Влажность 87%, Давление 720, ветер 1 м/с

Қарағанды облысы Осакаров ауданы Мирный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ –нің мемлекеттік қызмет көрсету жұмысы туралы 2017 жылдың 2 тоқсан бойынша Есеп

«Қарағанды облысы Осакаров ауданы Мирный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ –нің мемлекеттік қызмет көрсету жұмысы туралы  2017 жылдың 2 тоқсан бойынша

Есеп

1.  Жалпы ережесі

Жоғары сапалы мемлекеттік қызметке барлығының қолжетілімділігімемлекет алдында қойылған негізгі басты мақсаты болып табылады. 2013 жылдың 18 қыркүйегіндегі № 983 Қазақстан Республикасының Үкіметінің Қаулымен бекітілген Мемлекеттік қызметтер тізіміне сәйкес «Қарағанды облысы Осакаров ауданы Мирный ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ-сі  мемлекеттік қызметтің 4 түрін көрсетеді.

2017 жылдың есеп беру кезеңінде Мирный ауылдық округі бойынша 4 мемлекеттік қызмет көрсетілді, оның ішінде мемлекеттік органда қағаз жүзінде кқрсетілгендері: 7 қызмет- «Жеке меншік шаруашылығы туралы анықтама беру», 0- «елді мекеннің аумағында объект  құрылысына жер телімін беру анықтамасын беру», 2- «Жер телімінің нысаналы мақсатын өзгерту шешімін беру», 0- «Алшақтағы ауылдарда тұратын балаларды жалпы білім беру мекемелеріне ақысыз апарып, әкелу қызметін көрсету»

2  Қызмет алушылармен жұмыс жасау.

Мемлекеттік қызметтерді халыққа көрсету ыңғайлы болу үшін, мемлекеттік қызмет ақпараттық стендтер орналасқан, ұйымдастыру техникасымен қамтамасыздалған бөлмеде орналасқан.

Мемлекеттік қызметтің  регламенті және стандарты халыққа қолжетімділігін қамтамасыздау үшін Мирный ауылдық округінің ресми сайтынад қажетті нормативтік-құқықтық актілер (регламент,стандарт), мемлекеттік қызметтердің құжаттары, мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпарат, шағымдану туралы ақпарат, Мирный ауылдық округінің әкім аппаратының мемлекеттік қызмет көрсету туралы есептері орналасқан. Тиісті бөлімдерде орналасқа ақпараттарды жандандыру жұмыстары үнемі жүргізіліп тұрады

Мемлекеттік мекеменің бастығы, Мирный а/о аппараттық жиылыстарында мемлекеттік қызметтің көрсету жұмыстарының сапасын жақсарту мақсатында, қызметкерлер арасында мемлекеттік қызмет көрсетудің регламент және стандарттарының негізгі ережелері,мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдерін бұзу фактілерін болдырмау және де қағаз жүзінде, электрондық түрдегі мемлекеттік қызмет көрсету сапасын жақсарту туралы түсініктеме жұмыстары өткізіліп тұрады.

2017 жыл бойы ауылдық округі әкімінің аппаратында 1  семинарлық кеңес өткізілді. Бекітілген ережелерге сәйкес.akimat.mirnoe@mai.ruаудан әкімінің интернет ресурсында мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша есептер орналасқан.

3. мемлеккеттік қызмет көрсетуді процесстерінжетілдіру  қызметі

2017 жылы мемлекеттік қызмет көрсету саласы бойынша  біліктігін артыруға жіберілген мамандар болған жоқ..

4.Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бақылау.

2015 жылдың 18 мамырындағыМирный ауылдық округі бойынша «2014 жылғы арналған мемлекеттік қызмет көрсетуге арналған Осакаров ауданының жергілікті  атқарушы органдардың қызмет тиімділігін бағалауының қортындысында берілген ұсынымдарды орындауы бойынша іс-шаралар жоспары» әзірленіп бекітілді.

Есеп беру мезгіліне мемлекеттік қызмет көрсету мерзімін бұзылуы және  көрсету сапасына шығым түскен жоқ

5. Мемлекеттік қызмет көрсету сапасы қызмет алушыларды қанағаттынтыруының және тиімділігінің перспективасы.

Жеке және заңды тұлғалар сапалы және қолжетімді мемлекеттік қызметің алуды ары қарай қамтамасыздау мақсатында, оның ішінде элетрондық түрде, 2016 жылы мемлекеттік қызметті  ХҚКО арқылы және «Электрондық үкімет» порталы арқылы алуға болатындығы туралы халыққа бұқаралық ақпараттық құралдар арқылы түсіндіружұмыстары жалғастырылады

Мемлекеттік қызмет көрсету сапалығы және тиімділігі қызмет алушылардың қанағаттандыруын артыру мақсатында , жергілікті атқарушы органдардың алдында келесі міндеттер қойылды:

- қызмет алушыдан өтініш қабылдаған кезде мемлекеттік қызмет көрсету стандартында қаралмаған құжаттарды талап етпеу;

- мемлекеттік қызмет көрсету өтініштерін уақытында тіркеуі;

-  шамалары шектеулі азаматтарға қажетті шарттар жасау;

- мемлекеттік қызметтердің регламентері және стандарттарын қолжетілімділігін қамтамасыздау;

- мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы қызмет алушыларды ақпараттандыру  жұмыстарын үнемі жүргізу;

- халыққа қызмет көрсету кезінде мамандардың этикалық нормаларын сақтауды ұйымдастыру.

Мемлекеттік қызмет көрсету мәселері бойынша қызмет алушылардың щағымдары туралы ақпарат.

Шағым түсіруші туралы мәліметтер

Шағым мәні

Шағым қараған және (немесе)шешім қабылдаған орган (мекеме),

Қаралған мерзімі