В Осакаровке:  11°C , Влажность 66%, Давление 716, ветер 7 м/с

«Мирный ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау турала» МИРНЫЙ АУЫЛДЫҚ ОКРКГІНІҢ ӘКІМІ ШЕШІМІНІҢ ЖОБАСЫ

«Мирный  ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау турала»

МИРНЫЙ АУЫЛДЫҚ ОКРКГІНІҢ ӘКІМІ

ШЕШІМІНІҢ ЖОБАСЫ

Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 жолтақсандағы «Казақстан Республикасының әкімшілік- аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының  2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекиттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңыны сайкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Мирный ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Мирный ауылдадағы Ленина көшесінің атауы Сарыарқа көшесі, Комсомольская  көшесінің атауы Достық  көшесі, Мичурина  көшесінің атауы Нұрлы жол  көшесі, Заготзерновская  көшесінің атауы Казақстан  көшесі.

2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Мирный ауылдық округі әкімі:                       Б.Карсыбаев

Дата редактирования: 20 Сентября 2018 10:33