В Осакаровке:  9°C , Влажность 40%, Давление 716, ветер 7 м/с

Маржанкөл ауылдық округінің Уызбай және Құрқопа ауылдарындағы 3 көшенің атауын өзгерту бойынша өткізілген жергілікті қоғамдастық жиналыстың хаттамасы:

Уызбай ауылы 2017 жыл 04 желтоқсан

Уызбай ауылының мәдениет үйі Басталуы: 15.00

Жиналыстың төрағасы: Е.М. Сембеков –Маржанкөл ауылдық округі әкімінің міндет атқарушы

Қатысушылар: Маржанкөл ауылдық округінің тұрғындары және жергілікті қоғамдастық мүшелері – 34 адам.

Күн тәртібі:

Маржанкөл ауылдық округінің Уызбай және Құрқопа ауылдарындағы көшелердің атауын өзгерту туралы.

Ақпаратты тыңдап, күн тәртібіндегі көтерілген мәселелер талқыланып, жергілікті қауымдастық өкілдері, ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Советская көшесі Асқат Әбілкаев көшесі;

2. Октябрьская көшесі Наурыз көшесі;

3. Құркопа ауылындағы Центральная көшесі Шаңырақ көшесі болып қайта аталсын.

4. Қарағанды облысының ономастика комиссиясына ұсыныс беру.

Төраға: Е. Сембеков

Хатшы: Ж. Тлемісова