В Осакаровке:  9°C , Влажность 40%, Давление 716, ветер 7 м/с

Абаттандыру

Елді мекендерді абаттандыру бойынша ақпарат

2018 жылға ауылдық округтің елді мекендерін абаттандыру, санитарлық тазалау және көгалдандыру бойынша іс-шаралар жоспары әзірленді және бекітілді. 7 адамнан тұратын штаб құрылды.

Абаттандыру бойынша жалпы облыстық және аудандық сенбіліктер өткізілді. Оған бюджеттік ұйымдардың қызметкерлері мен кәсіпкерлер, ауыл тұрғындары қатысты. Шаруа қожалықтарымен қоқыс тастайтын жерге қоқысты тиеуге және шығаруға техника бөлінді.

Апта сайын аумақты тазалауға "Таза бейсенбі" санитарлық күндері өткізілді.

Ауылдық округті абаттандыру және көгалдандыру бойынша келесі жұмыс түрлері орындалды::

- округтің барлық ауылдарында азаматтардың жиыны өткізілді

- алынып тасталды, аумақ қоқыстан,жусаннан тазартылды;

- ағаш діңдері ақталды ;

- СШ №10, НМ, әкімдік алаңында гүл егілді.;

- саябақта абаттандыру жүргізілді

- ағаш өскіндері кесілді;

- электр бағаналарының тіректері ақталды;

- МҮ, ОМ, НМ, әкімдік ұйымдарынан күл-қоқыс шығарылды;

- ағаштар мен бұталардың көшеттері отырғызылды;

- көше жарығын тексеру жүргізілді;

Комсомольское ауылынан майданға кеткендерге арналған ескерткіштегі  соғысқа қатысушылардың аты-жөндері жазулары қалпына келтірілді, сырланды.

Николаев ауылдық округінің әкімі:                                          А.Ахметов

Дата редактирования: 13 Февраля 2019 09:15