В Осакаровке:  -3°C , Влажность 91%, Давление 722, ветер 5 м/с

Николаев ауылдық округінің әлеуметтік-экономикалық дамуы.

Николаев ауылдық  округіне Николаевка, Комсомольское, Топан елді мекендері  кіреді. Оларда 810 адам тұрады.
Николаевка селосы -565 адам
Комсомольское селосы – 187 адам
Топан селосы -58 адам.
Экономикалық белсенді тұрғындар – 449 адам
Мектеп және мектеп жасына дейінгі -204 бала
Зейнеткерлер – 112 адам.
2013 жылы дүниеге 15 бала келіп, 10 адам өлді.
Округта 69 орта және шағын бизнес тіркеліп жұмыс істейді.
53 ауылшаруашылық қожалықтары, сауда – саттықпен, жүк және  жолаушы тасымалдаумен, мал бағумен айналысатын 16 жеке кәсіпкерлер бар.
Ауылшаруашылық қожалықтарының негізгі бағыты  дәнді дақылдар, картоп өсіру және жем-шөп дайындау.

Дата редактирования: 30 Октября 2014 10:47