В Осакаровке:  10°C , Влажность 83%, Давление 708, ветер 12 м/с

Николаев ауылдық округінің әлеуметтік-экономикалық дамуы.

Николаев ауылдық  округіне Николаевка, Комсомольское, Топан елді мекендері  кіреді. Оларда 706  адам тұрады.

Николаевка селосы -512  адам

Комсомольское селосы – 144 адам

Топан селосы -50 адам.

Экономикалық белсенді тұрғындар – 420 адам

Мектеп және мектеп жасына дейінгі -127 бала

Зейнеткерлер – 112 адам.

2017 жылы дүниеге 9 бала келіп,  9  адам өлді.

Округта  73 орта және шағын бизнес тіркеліп жұмыс істейді.

54 ауылшаруашылық қожалықтары, сауда – саттықпен, жүк және  жолаушы тасымалдаумен, мал бағумен айналысатын 19 жеке кәсіпкерлер бар.

Ауылшаруашылық қожалықтарының негізгі бағыты  дәнді дақылдар, картоп өсіру және жем-шөп дайындау.

Дата редактирования: 09 Августа 2018 16:21