В Осакаровке:  -4°C , Влажность 87%, Давление 720, ветер 1 м/с

Озерный ауылдық округі әкімінің Шешім жобасы Озерный ауылдық округі Ералы ауылының көшелерді қайта атау туралы

Озерный ауылдық  округі  әкімінің    Шешім жобасы

Озерный ауылдық округі

Ералы ауылының көшелерді

қайта атау туралы

Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың  23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі баскару туралы» Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Озерный ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Осакаров ауданы Озерный ауылдық округіндегі Ералы ауылының келесі көшелерді:

1) Ералы ауылындағы «Первая» көшесін - «Атамұра» көшесі;

2) Ералы ауылындағы «Вторая» көшесін - «Бейбитшілік» көшесі;

3) Ералы ауылындағы Третья» көшесін «Шаңырақ» көшесі болып қайта аталсын.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.

А. Каспаков

Дата редактирования: 21 Сентября 2018 15:35