В Осакаровке:  10°C , Влажность 83%, Давление 708, ветер 12 м/с

Басшы туралы

Асербаев Еркін Қалиұлы  11.02.1973 жылы туылған.

Қарағанды облысы Молодежный ауданы Родниковский ауылында дүниеге келген. 1989 жылы Павлодар облысы Екібастұз ауданы Комсомол орта мектебін бітірген. 1989 жылы " СССР-ға 50-жыл" атындағы Павлодар совхоз-техникумына оқуға түскен.  1992 жылы Павлодар облысы Кенжекөл ауылында "Зоотехния" мамандығы бойынша бітірген. 1993 жылының қараша айында Қарағанды облысы Молодежный ауданы Родниковский совхозының № 1 бөлімшесіне малшаруашылығы бригадирі болып қабылданды.

2003 жылдың наурызында Осакаров ауданы Родниковский а/о жетекші маман болып 3 айға қабылданды, сол жылдың шілде айында жетекші маман лауазымына тағайындалды. 2004 жылы Алматы экономика және статистика академиясына түсті.

2005 жылы Осакаров аудандық статистика бөліміне маман қызметіне ауыстырылды.  2008 жылдың шілде айында  Родниковский ауылдық округінің әкімі қызметіне тағайындалды

2014 жылы екінші мерзімге Қарағанды облысы Осакаров ауданы Родниковский ауылдық округі әкімі болды.

08.08.2017 жылы шарт мерзімі аяқталғанға байланысты келісім тоқтатылды.

2017 жылы "Родниковский ауылдық округі әкім аппаратына"ММ жетекші маман ретінде келісім-шартпен қабылданды.  2018 жылдың қаңтарында инструктор болып сакаров ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі"ММ қабылданды .

2018 жылдың мамыр айынан бастап Қарағанды облысы Осакаров ауданы Қарағайлы ауылдық округі әкімінің м.а.

Үйленген, үш баласы бар.

Дата редактирования: 09 Августа 2018 16:52