В Осакаровке:  -4°C , Влажность 88%, Давление 721, ветер 9 м/с

Қарағайлы ауылдық округінің паспорты

Қарағайлы ауылдық округі аудан орталығы Осакаровка кентінен 40 шақырым жерде шығысқа қарай орналасқан. Ауылдық округ аумағы 72,6 мың га. Ауылдық округ орталығы Қарағайлы ауылы, құрамына 5 ауыл кіреді: Коллективное ауылы, орталықтан шығысқа қарай 15 шақырымда орналасқан, Крещеновка ауылы, оңтүстікке қарай 24 шақырымда орналасқан, Окольное ауылы оңтүстікке қарай 1 шақырымда орналасқан, Святогоровка ауылы 17 шақырым. Қарағайлы ауылдық округінің аумағында аудандық маңызы бар Осакаровка – Тельманское автожолы өтеді. Округ аумағында Қарағайлы және Окольное ауылдарының ортасында Қарғалы өзені өтеді.  Округ Осакаров ауданының төрт округімен шекаралас батыс жағында Есіл ауылдық округімен, юнтүстікте Пионер ауылдық округімен,  шығыста Тельман ауылдық округімен, онтүстік-шығыста Ақбулақ ауыдық округімен, солтүстік-батыс және солтүстік жағында Ақмола облысының Аршалы ауданымен шекаралас.

Ауылдық округ тұрғындарының саны 1228 адам: Қарагайлы а. 593 адам, Коллективное а. 98 адам, Крещеновка а. 81 адам, Окольное а. 381 адам, Святогоровка а. 75 адам. 312 үй шаруашылығы тіркелген, 23 шаруа және фермер қожалықтары, 28 ЖК.

Әлеуметтік маңызды нысандар: Қарағайлы ауылының № 5 ОМ, Қарағайлы а. ФП, Святогоровка, Коллективное, Крещеновка ауыдарының ФП,  Қарағайлы а. АМҮ, Святогоровка, Коллективное ауыдарының клубтары.

Дата редактирования: 09 Августа 2018 17:02