В Осакаровке:  -4°C , Влажность 88%, Давление 721, ветер 9 м/с

жемкорлықпен күрес

2017 жылдың 09 желтоқсанында, жемкорлықпен күресу халықаралық күнінің қарсанында Ақбұлақ ауылдық округінде , әкім аппаратының қызметкерлері мен № 28 орта мектеп ұжымының және Осакаров аудандық филиалы «Нұр Отан» партиясының Ақбұлақ а/о БПҰ хатшысының қатысуымен дөңгелек үстел өткізілді. Күннің тақырыбында «Білімді жоғарлату, үгіттеу және жемқорлыққа қарсы қөз қарасты қалыптастыру» талқыланды. Іс-шара кезіде бейнежазбалар көрсетіліп, әр түрлі жағдайлар бойынша ойындар құрастырылды.

Дата редактирования: 12 Декабря 2017 18:29