В Осакаровке:  11°C , Влажность 66%, Давление 716, ветер 7 м/с

«Қазақстан Республикасының Тәуелсідігі» күніне арналған салтанатты шара өткізілді

2017 жылдың 13 желтоқсанында Ақбұлақ ауылдық округінде «Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі» күніне арналған салтанатты шара өткізілді. Қонактардың және № 28 орта мектеп оқушыларының қатысуымен мерекелік концерт өткізілді. Құттықтау сөзбен: ауылдық округтің әкімі Сауле Мухамедияқызы Жакина және № 28 орта мектеп директоры Гаухар Тезекбайқызы Әділбекова сөйледі. Округтің әкімі Осакаров аудандық филиалы «Нұр Отан» партиясының атынан берілген , Г. О. Траева мен Ю. А. Дементьеваны алғыс хаттармен марапаттады. «Қазақстанның Тәуелсіздікке келуі» атты тақырыпқа көрініс қойылды.

Дата редактирования: 22 Декабря 2017 10:28