В Осакаровке:  4°C , Влажность 67%, Давление 716, ветер 7 м/с

«РОДНИКОВ АУЫЛДЫҚ ОКРУГІНДЕГІ РОДНИКОВСК АУЫЛЫНЫҢ КӨШЕЛЕРІНІҢ ҚАЙТА АТАУ ТУРАЛА» РОДНИКОВ АУЫЛДЫҚ ОКРКГІНІҢ ӘКІМІ ШЕШІМІНІҢ ЖОБАСЫ

РОДНИКОВ АУЫЛДЫҚ ОКРКГІНІҢ ӘКІМІ

ШЕШІМІНІҢ ЖОБАСЫ

Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 2572-XII «Қазақтан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін –өзі басқару туралы» Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Родников ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Осакаров ауданы Родников ауылдық округіндегі Родниковск ауылы көшелері келесідей:

1) 40 лет Октября көшесін – Ынтымақ көшесіне;

2) Комсомольская көшесін – Сарыарқа көшесіне қайта аталсын.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

3. Осы шешімнің алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Әкім                                                                                                           Б. Ибраев

Дата редактирования: 13 Октября 2018 07:27