В Осакаровке:  15°C , Влажность 45%, Давление 713, ветер 7 м/с

«Жария сервитут белгілеу туралы» САДОВЫЙ АУЫЛДЫҚ ОКРУГІНІҢ ӘКІМІ ШЕШІМІНІҢ ЖОБАСЫ

«Жария сервитут белгілеу туралы»

САДОВЫЙ АУЫЛДЫҚ ОКРУГІНІҢ ӘКІМІ

ШЕШІМІНІҢ ЖОБАСЫ

Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне,  Қазақстан Республикасының  2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес Садовый  ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ  ЕТТІ:

1. «Қазақтелеком» акционерлік қоғамына талшықты – оптикалық байланыс желісін салу және пайдалану үшін ауданы 1,2205 гектар жер учаскесі жер пайдаланушылардан алып қоймай, 3 жыл мерзімге жер учаскелеріне жария сервитут белгіленсін.

2. «Қазақтелеком» акционерлік қоғамы (келісім бойынша) жер пайдаланушыларға шығындарды толық көлемде өтеуді, шығындардың мөлшерін және оларды өтеу тәртібін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тараптардың келісімімен анықтасын.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды  өзіме қалдырамын.

4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін  күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Әкім                                                                                               А.Жетпісбаева

Дата редактирования: 28 Февраля 2019 18:25