В Осакаровке:  4°C , Влажность 67%, Давление 716, ветер 7 м/с

Осакаровка кентіндегі көшелердің атауы өзгертілуі туралы

Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабы 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Осакаровка кентінің әкімі ШЕШІМ  ЕТТІ:
1.  Осакаров ауданы Осакаровка кентіндегі Мостовая көшесінің атауы – Хайролла Байғабылов  көшесі  болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалу бақылауын Осакаровка кенті әкімінің орынбасары Б.О. Жетписбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Дата редактирования: 13 Июня 2018 10:49