В Осакаровке:  -3°C , Влажность 85%, Давление 719, ветер 1 м/с

«Жария сервитут белгілеу туралы» ОСАКАРОВКА КЕНТІНІҢ ӘКІМІ ШЕШІМІНІҢ ЖОБАСЫ

«Жария сервитут белгілеу туралы»

ОСАКАРОВКА КЕНТІНІҢ ӘКІМІ

ШЕШІМІНІҢ ЖОБАСЫ

Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына сәйкес Осакаровка кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:

1. «Қазақтелеком»  акционерлік қоғамына талшықты – оптикалық байланыс желісін төсеу және пайдалану үшін Осакаровка кентте ауданы 1,2078 гектар жер учаскесі жер пайдаланушылардан алып қоймай, 3 жыл мерзімге жер учаскелеріне жария сервитут белгіленсін.

2. «Қазақтелеком» акционерлік қоғамы (келісім бойынша) жер пайдаланушыларға шығындарды толық көлемде өтеуді, шығындардың мөлшерін және оларды өтеу тәртібін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тараптардың келісімімен анықтасын.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды кент әкімінің орынбасары Б.О. Жетписбаевқа жүктелсін.

4. Осы шешім   алғаш ресми жарияланған  күнінен бастап  қолданысқа енгізіледі.

Осакаровка  кентінің әкімі                                      С. Акижанов

Дата редактирования: 01 Марта 2019 08:52