В Осакаровке:  15°C , Влажность 45%, Давление 713, ветер 7 м/с

Басшы өмірбаяны.

Құрметті сайтқа  кірушілері!

Сіздерге Трудовой селолық округінің әкімі Садықов Әбдіқасым Әбдікәрім ұлы сәлем береді  Біздің сайтымызда Трудовой селолық округінің жаңалықтарымен әлеуметтік - экономикалық ережелерімен және басқа жаңалықтармен таныса аласыздар.Сіздердің сұрақтарыңызға осы телефон арңылы жауап беремін 8 (72148) 31-1-23.

Трудовой  ауылы  әкімінің азаматтарды жеке өтініштерімен

қабылдау      уақыты:

Дүйсенбі:       сағат 10 .00     – 12.00 дейін

Жұма:          сағат 10.00       – 12.00 дейін

Трудовой селолық округінің әкімі

Садықов Әбдіқасым Әбдікәрім

Мен,  Садықов Әбдіқасым Әбдікәрімұлы, 6 ақпан 1964 жылы Полторацкое ауылы Сарыағаш ауданы Шымкент облысында дүниеге келдім.

1971 жылы бірінші классқа бардым. 1981 жылы Амангельды атындағы орта мектепті бітіріп Алматы Зооветеринарлық инститұның мал дәрігерлік факультетіне оқуға түстім. 1984 жылы үйлендім. 1986 жылы сол аталған инститұтын бітіріп Трудовой совхозы Молодежный ауданы Қарағанды облысына бас малдәрігері болып жұмысқа орналастым.

1996 жылы Молодежный ауданы бойынша Мемлекеттік тергеу комитетіне экономикалық  қылмысқа қарсы  жедел уәкіл қызметіне орналастым.

2000-2003 жыл аралығында Казақ экономика және құқық институты юриспрудеция факультетін бітіріп диплом алдым.

2008 жыл желтоқсан айында Ішкі Істер Министрлігінен зейнетке шықтым.

2009 жылдың 17 маусымынан бастап Қарағанды облысы Осакаров ауданы Трудовой селолық округтің әкімі болып жұмыс істеп жүрмін.

Үйленгем. Отбасымда екі қыз, бір ұлым бар.

Садықов Ә.Ә

Дата редактирования: 28 Ноября 2017 09:28