В Осакаровке:  9°C , Влажность 40%, Давление 716, ветер 7 м/с

Азаматтардың өтініштерімен жұмыс

Трудовой ауылдық округінде азаматтардың өтініштерімен

жұмыс     жасау

2017 жылдың 1қаңтарынан 65 азаматтардан өтініш арыздар келіп түсті ,оның 16 жазба түрінде, 49 анықтама алу үшін өтініш.Өтініштердің барлығы қаралып, жауап берілді.

Азаматтардың жазбаша өтініштері негізінде  жеке  меншік  жер беру туралы, жекеге мал беру туралы анықтама алу, жердің  тура мағынада қолданылуына  өзгеріс  енгізу жөнінде.

Азаматтардың өтініштерімен арыздарын қарауда «Қоғамның құқығы және заң мүшелелерінің өтініштерін, арыздарын қарастыру туралы»  Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жүргізіледі. Азаматтардың өтініштері,арыздары уақытында заң бойынша қаралып жауап беріліп отырады.

Трудовой ауылдық округінде әкім аппараты жеке меншікте малы бар туралы анықтама береді.

Дата редактирования: 23 Июля 2018 13:40