В Осакаровке:  15°C , Влажность 45%, Давление 713, ветер 7 м/с

Шідерті селолық округініңі атқарылған жұмыс туралы есебі

Әкімінің Аппараты "ММ Шідерті ауылдық округі" Қарағанды облысы Осакаров ауданы басшылықты жүзеге асырады және мемлекеттік басқару саласындағы мемлекеттік саясатты жүргізуді қамтамасыз етеді ауылдық округі аумағында. Есепті кезеңде мынадай жұмыстар жүргізілді:
- Су құбырын ағымдағы жөндеу. Жобаның құны 6 890 000т. Ұзындығы 3000 метр негізгі трассасы өткізілді енгізу жолдары үй тұтынушылар. Барлық жұмыстар сметаға сәйкес.
- Демеушілер есебінен ауылдық клуб сатып алынды музыкалық – дыбыстық орнату, светомузыка, шырша.
- Жұмыс басталды ауылы көшелерін жарықтандыру бойынша.
- Жүргізілген жұмыс бойынша ауылды абаттандыру және санитарлық тазалау. Шарт ЖК "Короленко", сомасы 300 000 теңге.
- Мемлекеттік мерекелер аталмыш акция аясында "балаларға соғыс", қарт адамдарға, мүгедектерге, көп балалы және аз қамтылған отбасыларға, балаларға селолық округінің әкімі.
- Меморандум жасалды "ШҚ Канадыр" қысқы жолдарды ұстау бойынша ауыл ішіндегі.
- Ерекше назар құқық бұзушылықтың алдын алу. Әр түрлі іс-шаралар, жеке әңгімелесулер, дөңгелек үстелдер, рейдтер, үйлерді аралау.
- Халықпен кездесулер өткізілді, мемлекеттік бағдарламаларын түсіндіру бойынша.
- Көрсетілді, 31 мемлекеттік қызмет.
- 14 адам жұмысқа орналастырылды.
- Қысқа мерзімді оқыту қамтылды, 4 адам.
- Жақсарту үшін мал басын несие 1500 000 теңге алды, 1 адам.
- Құжаттау 4 адам.
- Әр түрлі іс-шаралар, мемлекеттік мерекелер, атаулы даталар, халықтық серуен.

Міндеттері 2018 жылға.
1. Құру сельхозкооператив өсіру құс (қаз, үйрек).
2. Балалардың ойын алаңын орнату.
3. Жұмыс жүргізу басшылары, ауыл шаруашылық құрылымдарының жерді ұтымды пайдалану ауыл, округ бойынша ресми жұмысқа орналастыру ауылының тұрғындары.
4. Абаттандыру бойынша жұмыстарды жалғастыру.

Дата редактирования: 12 Марта 2018 11:05