В Осакаровке:  11°C , Влажность 66%, Давление 716, ветер 7 м/с

Аппараттың құрылымы

«Сарыөзек ауылдық округі әкім аппаратының» ММ

Сарыөзек ауылдық округінің әкімі - Азамат Таранұлы Таран

Міндеттер: азаматтар мен заңды тұлғалардың Қазақстан Республикасы Конституциясының, заңдарының, Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметі актілерінің, орталық және жергілікті мемлекеттік органдар нормативтік-құқықтық актілерінің нормаларын орындауына жәрдемдесу;

- азаматтардың өтініштерін, арыздарын, шағымдарын қарау, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын қорғау жөнінде шаралар қолдану ;

- салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдерді жинауға жәрдемдесу;

- өз құзыреті шегінде жер қатынастарын реттеуді жүзеге асыру;

- елді мекендерді абаттандыру, жарықтандыру, көгалдандыру және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру;

- шаруашылық (фермер) қожалықтарын ұйымдастыруға, кәсіпкерлік қызметті дамытуға жәрдемдесу.

- жалпыға бірдей әскери міндеттілік және әскери қызмет, азаматтық қорғаныс, сондай-ақ жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру туралы мәселелер бойынша заңнамасы орындалуын ұйымдастыру және қамтамасыз ету.

-тарихи және мәдени мұраны сақтау жөніндегі жұмысты ұйымдастыру.;

- нотариальдық іс - әрекеттер, азаматтық актілерді тіркеу заңға сәйкес;

- мемлекеттік тұрғын үй қорының, селолық округтің, сондай-ақ құрылыс, қайта құрудың сақталуын, селолық округтің автомобиль жолдарын жөндеу және ұстауды қамтамасыз ету;

- өзінің компетенциясына кіретін мемлекеттік органдардың шешімін рәсімдеу, мемлекеттік қызмет өтіуіне байланысты; мемлекеттік қызметте шектеуліктерді бақылайды;

- аз қамтылған тұлғаларды анықтап, жоғары тұрған органдарға жұмыспен қамту, атаулы әлеуметтік көмек көрсету бойынша ұсыныстар енгізеді, жалғызілікті қарттарға және еңбекке жарамсыз азаматтарға үйінде қызмет көрсетуді ұйымдастыру.

- жергілікті әлеуметтік инфрақұрылымның дамуына жәрдемдесу.

- қоғамдық жұмыскерлердің жұмыс уақытын бақылайды;

- жергілікті өзін-өзі басқару органдарымен өзара іс-қимыл жасау

- сайлауды өткізуді ұймыдастыру жұмыстарын жүргізеді;

- ветеринария саласындағы жұмысты ұйымдастыру.

- әкімшілікті басқарады, мүлікті пайдаланады, келісім шарт жасайды;

- жоғары тұрған әкімнің алдында өзіне жүктелген міндеттерді орындауға жауапты болады;

- негізгі құралдарды алу.

Бас маман – Досымханов Манарбек Мадениетович

Жетекші маман – Жантугел Адалбек

Функционалдық міндеттер: 18 жасқа дейінгі балалар жәрдемақысына және әлеуметтік көмекке құжаттарды қабылдау, салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдерді жинауға, тұрғындар жиындарын ұйымдастыру, газеттерге жазылуды қадағалау.

Жетекші маман - Павленко Наталья Евгеньевна

Функционалдық міндеттер: бюждет жобасын жасау, айлық, жылдық шығындар сметасы. Тоқсандық және жылдық есептер және баланстар, негізгі кітап жүргізу, кассалық және нағыз шығындарды үйлестіру; қаражаттарды ерекшелік бойынша бөлу. Зейнетақы төлемдер бойынша банктік операциялар, штат бойынша есептер, автокөлік бойынша есептер. Негізгі құралдардың болуы және жүргізлуі бойынша есептер және материальдық емес активтер, күрделі жөндеудегі инвестицияның игерілуі жөнінде есептер; қызметкерлерге еңбекақыны есептеу, кассалық кітапты жүргізу; подоходный және әлеуметтік салықтар бойынша есептер; №2,5,6,8,9,13,16 мемориальдық ордерлер жинағы, жинақтаушы зейнетақы қорын жүргізу, ведомостер айналымы, материалдық бағалыларды есеп жүргізу, инвентаризация өткізу.

Дата редактирования: 05 Июля 2019 11:29