В Осакаровке:  10°C , Влажность 83%, Давление 708, ветер 12 м/с

Ертіс ауылдық округіндегі Ертіс ауылының көшелерінің атауын өзгерту бойынша өткізілген қоғамдастық жиналысының хаттамасы:

хаттамасы:

Ертіс ауылдық округі                                                                   11.12.2017 ж.

Басталуы: 15.00

Жиналыстың төрағасы: Жергілікті қоғамдастықтың төрағасы –  Г.Б.Хасенов

Қатысқандар: 40 адам

Күн тәртібі:

1. Ертіс ауылының көшелерінің атауын өзгерту туралы.

Ертіс ауылының жергілікті қоғамдастығы күн тәртібіндегі мәселені қарастыра келе, ШЕШІМ шығарды:

Ертіс ауылындағы:

1. Иртышская көшесі – Ертіс көшесіне, Казахстанская көшесі – Қазақстан көшесі болып өзгертілсін.

2. Кирова көшесі Абай көшесіне қосылып, Абай көшесі болып аталынсын, Ленина көшесі, Мичурина көшесі, Комсомольская көшесі – Жамбыл көшесіне қосылып, Жамбыл көшесі болып аталынсын. («қолдап» - 37, «қарсы» - 3).

Қоғамдастық жиналыстың төрағасы:                              Г.Б. Хасенов

Хатшы:                                                                                    С.М. Копишева

Дата редактирования: 27 Декабря 2017 15:27