В Осакаровке:  28°C , Влажность 25%, Давление 710, ветер 9 м/с

Уважаемые защитники Отечества, дорогие осакаровцы!

Қымбатты осакаровтықтар, қадірлі Отан қорғаушылар!

Баршаңызды Отан қорғаушылар күнімен шын жүректен құттықтаймыз!
Бұл мереке Отанға кіршіксіз қызмет етудің, патриоттықтың, ерліктің, шыдамдылықтың символы болып табылады. Барлық кезеңде де əскери қызмет əрбір азаматтың қасиетті міндеті, ар-ожданының ісі, ерлік мектебі мен қайсарлығы болған.
   Бүгін біз көп ұлтты Отанымызды ішкі жəне сыртқы қауіп-қатерден қорғап, оны мекендеген ұлттар мен ұлыстардың бейбіт өмірін күзетіп тұрғандарға құрмет көрсетеміз. Қазақстандық əскердің офицерлері мен қатардағы жауынгерлері біздің ардагерлердің ізін басып, дəстүрін жалғастырып келеді. Солардың арқасында біздің еліміз тыныштық пен бейбітшілікте өмір сүріп, қарыштап дамуда.
Егемен еліміздің қорғаныс күштерін нығайтуға қосқан өлшеусіз үлестеріңіз үшін сіздерге шын жүрекпен əрі құрметпен алғыс білдіреміз. Қиын кезеңде Отан қорғауға дайын Қарулы күштер қатарындағы қиын əрі қатаң қызметтегі азаматтарды, жауынгер интернационалистерді шын жүректен құттықтаймыз!
   Өшпес ерлік пен қайсар мінезді, кəсібилікті талап ететін жауапты қызметте Сіздерге сəттілік тілейміз! Отан қорғаушы күнімен құттықтай отырып, дендеріңізге саулық, отбасыларыңызға амандық тілеймін! Еліміз тыныш, жұртымыз аман болғай!!!

Уважаемые защитники Отечества, дорогие осакаровцы!

От всей души поздравляем вас с Днем защитника Отечества!
Этот праздник является символом мужества, стойкости, патриотизма, беззаветного служения Родине. Во все времена военная служба была священной обязанностью, делом чести каждого гражданина, школой мужества и самоотверженности.
   Сегодня мы чествуем всех тех, кто стоял и стоит на страже нашей многонациональной Родины, защищая ее от внешних и внутренних угроз. Традиции, заложенные нашими ветеранами, сегодня достойно продолжают рядовые и офицеры современной казахстанской армии. Благодаря им наша страна может и впредь мирно жить и поступательно развиваться.
Выражаем вам искреннюю признательность и благодарность за неоценимый вклад в дело укрепления обороноспособности нашего суверенного государства. Сердечно поздравляем с праздником всех, кто сегодня несет нелегкую службу в рядах Вооруженных Сил, воинов-интернационалистов, всех тех, кто готов в трудную минуту встать на защиту Родины!
   Желаем здоровья, счастья и благополучия, вам и вашим семьям, удачи и успехов в делах, мира и тепла, уверенности в завтрашнем дне!

Нұркен Кобжанов, Осакаров ауданы əкімі
Қанат Саққұлақов, аудандық мəслихаттың хатшысы